nkgaleria.pl

logiczna emocja wspolczesna sztuka japonska

logiczna emocja wspolczesna sztuka japonska

Powód # 3 – rząd mówi się języka obcego: Sektor publiczny jest bardzo różni się od sektora prywatnego. Jak firmom przejście na rynek rządowej, zdają sobie sprawę, że istnieją nowe zasady, przepisy, żargon, kultur i języków do nauczenia. Federal Acquisition Regulation (FAR) wynosi 1,933 stron. Każda agencja utrzymuje swoje własne wzory kupna i subkultur. Cykl kupna fiskalna jest inna. Proces zamówienia mogą być długie i żmudne. To tak, jakby właściciel firmy budzi się pewnego dnia i decyduje się robić interesy w Chinach. Aby odnieść sukces w Chinach wymaga zupełnie nowy sposób myślenia i prowadzenia działalności gospodarczej.

Powód # 4 – Rząd nie ma czasu, aby nauczyć cię: Ostatnią rzeczą, że KO chce zrobić, to strata czasu próbując nauczyć firmę, jak robić interesy z nimi. KO ponad pracował i pod obsadzona. Rzućmy okiem na typowy dzień w życiu KO. KO wchodzi do biura w godzinach porannych z 200 maili czeka na otwarte od firm wysyłających w swoich wypowiedziach zdolności. Dostają 100 telefonów dziennie i 50 wnioski o mianowanie. Myślisz, że mają czas, aby nauczyć się jak robić interesy z nimi? Myślisz, że mają czas, aby spotkać się z każdego potencjalnego dostawcy? Myślisz, że mają czas na powrót swój telefon lub e-mail? Z ostatnich funduszy Stimulus lub A.R.R.A, jest nawet większy nacisk na KO wypchnąć kolejne kontrakty.

Aby odnieść sukces na rynku rządowych, firmy muszą dokonać przeglądu powody, dlaczego wybrali do podjęcia na rynku rządowych.

Artykuł dzięki: