nkgaleria.pl

sztuka nowoczesna impresjonizm

sztuka nowoczesna impresjonizm

Studium przypadku; Próbka Streszczenie na planie Spółka produktów firmy

Najważniejszą częścią planu biznesowego jest streszczeniem. Podsumowanie, to na ogół tylko dwie strony i przegląd istotnych informacji zawartych w samej biznesplanu. Generalnie Venture Capital kierownictwo, inwestorzy kąta lub inwestycyjny Bankowcy będą czytać te dwie strony i albo można umieścić „brzmi interesująco stertę” lub „kosza Pile. Twój Streszczenie musi być kompletny, rzetelny i musi być przekonujące.

sztuka nowoczesna impresjonizm

Wiele razy przedsiębiorców napisze szorstką Podsumowanie projektu wykonawczego, a następnie napisać swoje plany biznesowe. Potem wrócić i ponownie napisać streszczenia po ponownym rozpatrzeniu wszystkich ważnych punktów. Powinieneś być w stanie dać streszczenia na niemal każdym kompetentną osobę, a po ich czytać, nie powinny mieć więcej niż jeden lub dwa pytania. Poniżej znajduje się przykładowy Streszczenie Przygotowałem dla tej dyskusji na temat produktu nieistniejącego, który jest pod uwagę przez co najmniej jednego przedsiębiorcy, aby ten widget rzeczywistość i dostępne dla publiczności.

2005 plan biznesowy dotyczący JoggingLight

sztuka nowoczesna impresjonizm

JoggingLight jest marką spółki dominującej „, Grupa Ludzi, LLC. Od Alpine Meadows, CA. JoggingLight jest nowością w miniaturyzacji Oświetlenie LED za pomocą indukcji elektromagnetycznej w celu zwiększenia widoczności podczas spaceru lub joggingu. Światła te będą wymagały brak źródła baterii, ale raczej dziełem wibracyjnej energii, która pochodzi z ludzkiego ruchu podczas chodzenia.

JoggingLight zapewni światło i bezpieczeństwo konsumentów, którzy chcą kawałek umysłu podczas ćwiczeń w nocy. Zamierzamy również sprzedaż tych urządzeń dla przemysłu, sąsiedztwo grup Watch, wojskowych i specjalistów od bezpieczeństwa, jak również. Poprzez zwiększenie światła podczas wykonywania tych czynności będziemy ograniczyć szkody, przestępczością i pozwolić ludzie wykonywać po zmroku, aby pozostać w ich idealnej wagi, a tym samym poprawy ich zdrowia.

Artykuł dzięki: