nkgaleria.pl

sztuka wspolczesna ramy czasowe

sztuka wspolczesna ramy czasowe

Strategiczne podejście do rozwiązywania problemów

Jeśli ktoś chodzi o plan jako „robienie właściwych rzeczy” wykonanie planu jest „robienie rzeczy właściwych”. To ważne, jako menedżer, że jest zdolny do rozróżniania między nimi, zwłaszcza jeśli chodzi o analizę, dlaczego przedsiębiorstwo nie wykonuje oczekiwań.

I zobaczyć rozwój i realizację planu strategicznego, jak analogiczny do budowy i eksploatacji koła wagonów. Koło wagonu składa się z czterech podstawowych elementów – piastę, szprychy, drewniana obręcz koła i zewnętrzny metalowy zespół, który tworzy kontaktu pomiędzy kołem a powierzchnią, na której jest toczenia.

To, co mamy zamiar zrobić

sztuka wspolczesna ramy czasowe

Piasta oznacza „to, co mamy zamiar zrobić”. To obejmuje rynki, że przedsiębiorstwo zdecyduje się służyć, teraz iw przyszłości, plisy warszawa produktów i usług, jakie oferuje się do tych wybranych rynkach, działania, że ??przedsiębiorstwo prowadzi na celu dostarczenie tych produktów i usług, strategii konkurencyjnej – plan gry – oraz określenie jego przewagi konkurencyjnej, coś, co sprawia, że ??jest inaczej i lepiej niż jego najbliżsi konkurenci.

W ten sposób mamy zamiar to zrobić

Drewniana obręcz koła reprezentuje funkcji wsparcia, wszystkie funkcje z wyjątkiem HR i finansów, co jest potrzebne przez organizację do wdrożenia piastę – to jest to, co mamy zamiar zrobić. jest oddzielona od – a jednocześnie połączona z – piasty szprychy.

Każdy z pięciu elementów piasty są uważane kolei i pytanie jest podniesione dla każdego składnika jest „jakie są implikacje na każdą funkcję wsparcie dostarczania produktów i usług na wybranych rynkach, stosując tę ??strategię konkurencyjną i wykorzystanie tej przewagi konkurencyjnej” ? Po odpowiedzi na te pytania zostały uzgodnione, że przedsiębiorstwo jest w stanie ocenić wpływu funkcji wsparcia na dwóch kluczowych Włączenie funkcji HR – Ludzie – i Finanse – pieniądze.
Artykuł dzięki: