nkgaleria.pl

sztuka wspolczesna grafika komputerowa

sztuka wspolczesna grafika komputerowa

Dane rejestracyjne firmy

Gdy zdecydujesz się na rejestrację działalności gospodarczej w kraju, można zrobić to samemu lub skorzystać z pomocy brytyjskich firm zajmujących się księgowością. Jedną z najważniejszych rzeczy, które trzeba zrobić, to wybrać nazwę dla firmy. Są pewne imiona, które są zakazane w związku z tym trzeba znaleźć wszystkie szczegóły dotyczące tego, co jest dozwolone przed dokonaniem wyboru.http://aquastacja.pl/torus-triathlon-team

sztuka wspolczesna grafika komputerowa

Organizacje, które są dopuszczone do udziału w Wielkiej Brytanii rejestracji firmy to te, które zamierzają rozpocząć działalność w kraju i te, które są już działające z danego obszaru. Jeśli firma jest unincorporated ciała lub spółką, nie można zarejestrować go jako obcego biznesu.

sztuka wspolczesna grafika komputerowa

Istnieją pewne dokumenty, które należy podać podczas rejestracji firmy w kraju. Dokumenty te zostały złożone w Companies House i obejmują Form IN01, Statutu oraz art Stowarzyszenia. Formularz IN01 jest dokumentem, który zawiera szczegóły dotyczące abonentów i informacje o udziale kapitału organizacji, jeśli jest akcyjną. Protokół Związku musi zawierać wszystkie nazwiska abonentów organizacji i ich podpisów. Statut zawiera szczegóły dotyczące wewnętrznych problemów zarządzania w organizacji, jak to jest biegać i zobowiązania. Wszystkie te dokumenty muszą być przedstawione co najmniej jeden miesiąc po organizacja jest skonfigurowana. Jeśli nie jesteś pewien, jak go o tym procesie, to lepiej skonsultować się z firmą podatkowego Wielkiej Brytanii o pomoc. Użytkownik będzie zobowiązany zapłacić pewną opłatę za niektóre dokumenty, które pliku.

Twoja firma musi również posiadać siedzibę w fizycznej lokalizacji w kraju. Urząd może znajdować się w Irlandii Północnej, Szkocji, Walii i Anglii. Należy również podać adres, który będzie używany do korespondencji urzędowej. Poszczególne rodzaje firm, które można zarejestrować to prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, prywatne spółki akcyjnej, z ograniczoną odpowiedzialnością i akcyjnej organizacji.

Artykuł dzięki: