nkgaleria.pl

sztuka wspolczesna dla wszystkich dzieci

sztuka wspolczesna dla wszystkich dzieci Tak więc, aby podczas planowania na przyszłość wszystkie strategie są zgodne z wizją firmy przegubowego nim.

6. Osiągalne

Istnieje duża dyskusja na świecie kierowniczej czy wizja firma powinna być osiągalne lub nieosiągalne. Surfowanie po Internecie można znaleźć różne i zupełnie przeciwstawne definicji na powyższe. Jednak staramy się przyjąć stanowisko, że chociaż jest inspirujący, wizja firma powinna być traktowana jako osiągalnego – czegoś dążyć. Dlatego twoja wizja jest opis żądanych wyników przyszłych.

7. Daring

sztuka wspolczesna dla wszystkich dzieci

W przeciwieństwie do swoich osiągalnych cech, wizja przedsiębiorstwo powinno również śmiałe. I żeby to zrobić podczas tworzenia wizji firmy nie należy zakładać, że rynek będzie miało taki sam ram jak dziś. Jest śmiały w jej aspekcie wyzwanie swoje własne poglądy na przyszłość oraz plac zabaw dla Twojego rynku.

I dlatego jest nazywany Vision – to wyzwanie konwencjonalne myślenie i codziennych praktyk. I to stanowi szczyt góry, gdzie firma jest na czele.

Christina Vlahova jest założycielem „Intellecta Srl” – strategicznego doradztwa marketingowego. Jest również „CSA Celebrity Speakers” kojarzy, współpracując z organizatorów konferencji z całego świata, w dostarczanie najlepszych Głównymi prelegentami i ekspertami dla swoich imprez.

Artykuł dzięki: