nkgaleria.pl

sztuka wspolczesna ekspresjonizm

sztuka wspolczesna ekspresjonizm

Strategia Rozwoju Biznesu – Planowanie kolejnych latach

Jestem zaskoczony, jak każdego roku przez wsuwa tylko trochę szybciej.

Zaledwie kilka tygodni temu został uruchomiony rzeki San Juan w stanie Utah – płonące słońca i dziewięćdziesiąt stopni w cieniu. Teraz to już jesień. I hej, ja mieszkam w południowej Kalifornii – w niektórych miejscach jest to prawie zima. Moi przyjaciele z powrotem Wschodzie mówimy o 30 stopni temperatury – lub zimniej. Nawet Ulewy śnieg.

Blink – i będzie to listopad, to dziękczynienie, i prawo do jego obcasy – Nowy Rok. Wszystko co jest świetne, jeśli kochasz na nartach lub rakietach śnieżnych …

Co prowadzi mnie do ulubionego sportu wewnątrz każdego przedsiębiorcy jest – planowanie.

sztuka wspolczesna ekspresjonizm

Każdego roku w tym czasie wzywam klientom odkurzyć ubiegłoroczny plan biznesowy i porównać go z tym, co naprawdę się dzieje. Ponieważ wiele osób – wierzcie lub nie – zapominają, co stawia sobie za rok. Aha – wiedzą swoje prognozy sprzedaży i zysków – ale większość ludzi nie płacą wystarczająco blisko uwagę na inne kwestie. Rzeczy takie jak rozwój rynku, wzrostu nowych klientów, relacji z klientami dystrybutor, ulepszenia usług, nawet nowe produkty: wszystkie rzeczy, które sprawiają, że możliwe dla przedsiębiorstw, aby rosnąć i rozwijać się rok po roku.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś tak niedawno, teraz jest dobry moment, aby przeglądu tegoroczne wyniki, a plan na nadchodzący rok. Spójrz, jak robisz w porównaniu do tego, jak masz nadzieję, że robisz. To nie ma znaczenia, co miesiąc jesteś w – wystarczy porównać swoje wyniki do tej pory w tym miesiącu ubiegłego roku. A jeśli już zbudowany przyszłorocznego planu, może warto rozważyć je w nowym świetle.

Typowe podejście do planowania idzie tak:

Zacznij ustawiając gola dla przyszłorocznego wzrostu sprzedaży.

Artykuł dzięki: