nkgaleria.pl

sztuka wspolczesna malarstwo przedstawiciele

sztuka wspolczesna malarstwo przedstawiciele

4 Powody Umawiające rząd może nie być odpowiedni dla Ciebie

Wiele firm chcą realizować kontrakty rządowe. Jednak niektóre firmy nie trochę czasu, aby zbadać, dlaczego zamawiający rząd może nie być odpowiedni dla nich. Ten artykuł zbadać 4 powody, dla których zamawiający rząd nie może być dla każdego.

Powód # 1 – zamawiający rząd jest trudne: Dobra, wyobraź sobie, że właśnie otrzymał swój certyfikat HUBzone lub 8a Certification. Tak, zajęło ci 9 miesięcy, aby dostać to, ale teraz, że masz to, czy wiesz, jak robić interesy z rządem? Twój HUBzone lub 8a Certification jest tylko proces weryfikacji wskazuje, że spełniać pewne kryteria, aby być częścią programów rozwoju biznesu odłogowania. To nie znaczy, że wiesz, jak robić interesy z rządem. Średnie firmy zajmie około 36 miesięcy, aby położyć dobre podstawy w sektorze publicznym, zanim staną się biegły. Wiele firm nie mają środków ani wiedzy, aby przejść przez prób i błędów na tak długo. Dlatego też, w 2009 bratbud.szczecin.pl – roboty żelbetowe roku, zaledwie 183 tysięcy firm z 31 milionów firm w USA wygrał federalnego umowy.

Powód # 2 – rząd ma potrzebę „kwalifikowany” wykonawcami: Każdy zamawiający oficer lub „KO” ma nakaz które muszą chronić. Ich nakaz jest ich licencja udzielania zamówień. Muszą chronić swój nakaz lub ryzykować utratą licencji. Ponadto, oni rozumieją, że rząd jest z podejmowania ryzyka. Jednym z głównych celów dla rządu jest, aby zminimalizować ryzyko. Rząd nie chce udzielać zamówień do „niekompetentny nieproduktywne, con-artystów i oszustów”, jak wypowiedział podczas przesłuchania w Senacie. Jako taki, KO przyzna tylko kontrakty dla firm doświadczonych i wykwalifikowanych. Dlatego jest to bardzo trudne dla nowych firm, aby włamać się na arenie rządowej. KO są skłonne do udzielania zamówień na obowiązki, czy tylko do tych z dobrymi wynikami w przeszłości lub odpowiednim doświadczeniem.

Artykuł dzięki: