nkgaleria.pl

wspolczesna sztuka brytyjska

wspolczesna sztuka brytyjska W tym samym czasie firma zrobiła 200 sklepów. 1000 $ podzielone przez 200 wynosi $ 5 / sklep.

– Dodajmy do tego; Opłata kupujących, opłata edycji (przykład 5 $), w stosownych przypadkach, a każda usługa automatyki za opłatą raportu (przykładowo, $ 3). W tym przypadku łączne koszty byłyby 5 $ koszty stałe, edycja opłata 5 $, opłata automatyki $ 3 / sprawozdanie oraz opłata shopper 5 $. Tak więc korzystając z tego przykładu, łączne wydatki na jednym raporcie byłoby $ 18 lat.

Teraz możesz cukierniacieslikowski.pl – torty na zamówienie warszawa dowiedzieć się, ile ładować.

Zdecydowałeś chcesz zarabiać 20 $ / report. Tak by naładować $ 38 / Raport ($ 18 Koszty $ + 20 $ zysku).

Innym zjawiskiem.

Niektóre sklepy mogą trwać bardzo długo do wykonania (takich jak pobyt w hotelu) i wymagają długiego narracji, podczas gdy inne sklepy, takie jak fast food, wymaga znacznie mniej czasu i rzucić tak / nie rodzaj kwestionariusza. Dodatkowe koszty to zrobić sklepy czasochłonnych i długie narracje musiałyby być brane pod uwagę.

wspolczesna sztuka brytyjska

Co ładowania wskaźnik okazja, aby zachęcić nowego klienta?

Teraz może być skłonny chcą się na stawkę okazja, aby dostać swoją stopę w drzwi, myśląc, później można podnieść stawkę, gdy klient jest zadowolony z ciebie. Oprzeć się pokusie, aby to zrobić. Klienci nie lubią, gdy się odwrócić i podnieść opłat. Od samego początku, trzeba się na stawkę będzie wygodny w dłuższej perspektywie czasowej.

firm Mystery Shopping można zrobić bardzo dobre pieniądze, jeśli prawidłowo zorientować się, ile ładować. Chociaż to jest ważne, to tylko jeden element układanki, aby stworzyć i utrzymać bardzo dochodowe przedsiębiorstwo.

Copyright 2010 S. Joseph

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak działają udanego finansowo tajemniczą firmę zakupy, odwiedź mystery-shopper-business.com

Autor, Shari Józef, został w branży od 1985 roku, jako właściciel firmy handlowej tajemnicą, potem autor, konsultant i prowadzący warsztaty.Pomogła ludzi na całym świecie, aby rozpocząć i prowadzić własną firmę Mystery Shopping i walnie przyczynił się do wprowadzenia tej branży w kilku krajach.

Artykuł dzięki: