nkgaleria.pl

galeria sztuki obrazy do kupienia

galeria sztuki obrazy do kupienia

Pisanie arkusze Dla Twojej firmy

Wiele firm szuka sposobów, aby odróżnić się od konkurencji. Jeśli rozejrzeć istnieją setki konkurentów do firmy po prostu w swojej okolicy. Więc dlaczego ludzie kupują od Ciebie, a nie konkurencja?

Można wybrać, aby konkurować cenowo … ale to samoistnie tak często kończy się w spiralę cen i pokroić dramatycznie w swoje zyski. Można wybrać, aby konkurować na pasmo … ale to oznacza, że ??są uwikłani w dodatkowe koszty dla zasobu lub administracji.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów ochrony konkurencji jest poprzez służbę i jeden z charakterystycznych cech wyjątkowych usług jest dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby uczynić życie swojego klienta łatwiejsze.

Jeśli masz utalentowanych pracowników, mogą osobiście podzielić się tą wiedzą z klientami. Ale mogą one służyć tylko jednego klienta w czasie. Im bardziej skuteczną metodą jest zdobycie tej wiedzy i podzielić się nim z wieloma klientami. W ten sposób jesteś rozszerzając swoją usługę i renomę poza tylko jedną osobę na raz (i poza nią tylko jeden sprzedawca).

Jednym ze sposobów na to jest poprzez tworzenie serię broszur dla Twojej firmy.

Arkusze mogą dotyczyć:

* Często Zadawane Pytania,

* Mało znane, ale użyteczne fakty na temat produktu lub usługi,

* instrukcje jak najlepiej wykorzystać produkt lub usługę,

* Informacje o swojej firmie i jej etos.

Więc jak można przejść o pisaniu arkusze dla swojej firmy? Oto moje top 10 wskazówek:

1. wypracowanie podstaw pierwsza. Mają zamiar być elektronicznej czy papierowej? Jeśli Kopię jak duże mają zamiar być w formacie A4, styl broszury lub DL?

Wszystkie firmę Arkusze powinny wyglądać i czuć się tym samym dać profesjonalny wizerunek i wzmocnić swoją markę. Mając na oku zaprojektować i układ oznacza także poznacie, jeśli potrzebujesz 150, 250 lub 500 słów na swojej broszurze.

Artykuł dzięki: