nkgaleria.pl

sztuka wspolczesna performance

sztuka wspolczesna performance

Przy sprzedaży detalistom będziemy wymagać terminowe płatności, ustalonymi wstępnych zamówień i zamierza stale ramp wysiłków online i za pośrednictwem infomercials aby utrzymać odpowiednie przepływy pieniężne okrywać należności rozszerzonym jak rozwinąć.

Nasza cena docelowa dla konsumentów będzie $ 29.95 plus koszty przesyłki na naszej stronie internetowej e-commerce i Infomercial kampanii sprzedaży.http://windmar.com.pl/aktualnosci/drzwi-unoszono-przesuwne-hst-vetrex-slide-82 W tej cenie możemy rozwijać się bez nadmiernych wymagań kapitałowych po początkowych liter. Faza II będzie wejść na rynek sprzedaży detalicznej selektywnej z firmami takimi jak ostrzejszy obraz detalicznych i katalogowych sprzedaży.

Aby sfinansować tę operację, musimy $ 300,000 kapitału, które Suszenie . Com będą pochodzić z inwestorami, osobistych przyjaciół i rodziny. Umożliwi to Kevin Humphrey pozostać w pełną kontrolę nad JoggingLight marki w całej jej rozwoju. Jest to bardzo ważne dla rozruchu osobiste produkty high-tech, aby zachować kontrolę, aż do osiągnięcia masy krytycznej i są wystarczająco duże, aby zapewnić odpowiednią płac w celu przyciągnięcia doświadczonych menedżerów i zbudować strukturę korporacyjną. Pieniądze te zostaną wykorzystane;

· Patentów i legalnej pracy

· Biznes prawne i organizacyjne Opłaty

· Budowa prototypów

· Jeden rok wynagrodzenia do Sztabu Głównego

· E-commerce

· Przekonujące Infomercial TV Video

· Marka Art Work

· Materiał opakowaniowy

· Części i akcesoria Inventory zbudować Jednostek

· Biznes Koszty operacyjne dla 6-miesięcy (podróż, telefon, etc.)

Kevin Humphrey opracuje wynagrodzenie w wysokości 5000 $ miesięcznie za jednoroczną i poświęcić 10-godzin dziennie z prowadzeniem spółki 5-dni w tygodniu i będzie przeprowadzać niezbędne kroki i rozmowy handlowe w tym biznes planu, aby to umożliwić , Prototypy będą budować, testowane konsumentów i / lub sprzedane, a pieniądze te staną się częścią przepływów pieniężnych.
Artykuł dzięki: